Frisbeer Cup 2019 

Netradiční sportovní podívaná v centru Prahy!

O víkendu 2. a 3. března 2019 se ve sportovní hale TJ Sokol Královské Vinohrady odehraje již třináctý ročník turnaje Frisbeer Cup - otevřeného Mistrovství České republiky ve freestyle frisbee.

O co jde?

Frisbeer Cup je největší mezinárodní halový turnaj ve freestyle frisbee na světě. Tahle frisbee disciplína spočívá v provádění technických a akrobatických triků s rotujícím létajícím talířem. Soutěží týmy dvojic a trojic, které předvádí sestavy připravené do předem zvolené hudby. Porotci hodnotí provedení, obtížnost a umělecký dojem, podobně, jako třeba v krasobruslení… Přečti si víc o freestyle frisbee.

Jak to vypadá v pohybu?

Mrkni na video z jednoho z minulých ročníků a pokud tě to zaujalo, čti dál...

 

Kdo tam bude?

Již tradičně se do Prahy sjede kompletní světová špička! Na Frisbeeru bude přibližně 70 hráčů ze všech koutů světa, a to včetně 9 z 10 hráčů TOP 10 světového žebříčku. Českou republiku bude reprezentovat asi 10 hráčů, přičemž tým Pavla Baranyka a Jakuba Koštela (momentálně 3. a 4. hráč světového žebříčku) bude rozhodně atakovat přední příčky. 

Soutěžit se bude v tradičních disciplínách párů a trojic. Konkrétně uvidíme soutěž Open pairs, Mixed pairs (smíšené páry), Woman pairs a Open Coop (otevřené trojice).

Proč bych měl přijít?

Zažiješ netradiční sportovní podívanou, navíc na té nejlepší světové úrovni. Přímo v hale se budeš moct občerstvit točeným pivkem i něčím dobrým na zub. Pro aktivní zájemce o freestyle frisbee bude probíhat speciální workshop, kde tě naši lektoři naučí základy freestylu. Ať už ti je 10, 20 nebo 50, na Frisbeeru zažiješ pohodové zimní odpoledne. A vstupné je dobrovolné

Kdy bych měl přijít?

Největší show uvidíš v neděli 3. března odpoledne, kdy budou probíhat nejnabitější finálová kola. V pauzách mezi jednotlivými soutěžními koly proběhnou zábavné soutěže pro diváky nebo putting contest v discgolfu. Pokud by ti neděle nevyšla, nebo si chtěl freestyle sledovat celý víkend, sobotní semifinálový program bude rozhodně stát taky za to. První soutěžní kola budou probíhat už v pátek a i tehdy uvítáme všechny diváky.

Takže vezmi kámoše, přítelkyni, děti i rodiče a klidně i babičku s dědou a vidíme se na Frisbeeru!

Mrkni také na facebookovou údálost a přidej se, ať na Frisbeer nezapomeneš ;)

 

Jak se na Frisbeer dostanu?

Sportovní hala TJ Sokol Královské Vinohrady se nachází dole v jižní části Riegrových sadů (Polská 2400/1, 120 00 Praha 2) a nejlíp se k ní dostaneš z metra Jiřího z Poděbrad nebo tramvajové zastávky Vinohradská tržnice (tram č. 11). MAPA

 

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Pátek 1. 3.

- 14:00 - kvalifikační kola Open pairs (soutěže dvojic)

 

Sobota 2. 3.

- 12:30 - kvalifikační kola Mixed pairs (smišené páry)

- 15:00 - kvalifikační kola Open Coop (soutěž trojic)

- 17:30 - kvalifikace Turboshred (soutěž jednotlivců)

 

Neděle 3. 3.

- 12:30 - finále Women pairs (ženské páry)

- 13:00 - 16:00 - soutěž v discgolfu (putting contest) pro veřejnost - bude probíhat v malé tělocvičně (vstup z chodby o patro níž nebo přímo z velké haly)

- 13:30 - finále Open pairs (soutěž párů)

- 14:15 - finále Mixed pairs (smíšené páry)

- 15:00 - finále COOP (soutěž trojic)

- 16:00 - finále Turboshred (soutěž jednotlivců)

- 16:30 - vyhlášení zimní série Pražské discgolfové ligy a předání cen vítězům + vyhlášení discgolf putting contestu

- 17:00 - vyhlášení vítězů Frisbeer Cupu 

 

LIVE STREAMING

Nemůžeš dorazit na Frisbeer Cup osobně, ale stejně bys rád viděl světovou spičku v akci? SLEDUJ ŽIVÝ PŘENOS NA INTERNETU >>

Links

 

Shortcuts

 

ORGANIZÁTOR AKCE

 

PARTNEŘI ROČNÍKU 2019

Finančně podporuje:

Patrneři:

   

  

 

   

  

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

To Top