RESULTS

>> 2008    >> 2009    >> 2010    >> 2011    >> 2012    >> 2013    >>2014   >> 2015   >> 2016

 

Frisbeer Cup 2014 results   

Mixed Pairs finals

1.       Emma Kahle - Pavel Baranyk (43,8) [video]

2.       Ilka Simon - James Wiseman (38,7) [video]

3.       Bianca Strunz - Freddy Finner (37,6) [video]

4.       Irena Kulišanova - Paul Kenny (36,9) [video]

5.       Anna Bragagnolo - Emmanuele Faustini (36,7) [video]

6.       Martina Solařová - Lukáš Lacina (29,5) [video]

 

Open Pairs finals

1.       Jake Gauthier - Matt Gauthier (45,9) [video]

2.       Pavel Baranyk - Marco Prati (44,1) [video]

3.       Mehrdad Hosseinian - Randy Silvey (43,5) [video]

4.       Ryan Young - Paul Kenny (43,1) [video]

5.       Manuel Cesari - Christian Lamred (42,9) [video]

6.       Balu Major - Fabio Sanna (42,5) [video]

7.       James Wiseman - Tom Leitner (39,5) [video]

8.       Florian Hess - Alex Leist (38,8) [video]

 

Open COOP finals

1.       Paul Kenny - James Wiseman - Daniel O´Neill (46,4) [video] [video2]

2.       Tom Leitner - Fabio Sanna - Jason Salkey (46,0) [video]

3.       Ryan Young - Sasha Hohne - Emmanuele Faustini (40,3) [video]

4.       Alex Leist - Florian Hess - Merdi Hossenian (39,4) [video]

5.       Matt Gauthier - Marco Prati - Jiří Weiss (38,9) [video]

6.       Randy Silvey - Manuel Cesari - Jake Gauthier (37,6) [video]

7.       Balu Major - Freddy Finner - Christian Lamred (36,9) [video]

8.       Stephan Dünkel - Philipp Lenarz - Philipp Krüger (33,0) [video]

9.       Rob Fried - Jan Schreck - Thomas Nötzel (29,3) [video]

 

Open Pairs semifinals

Pool A

1.       Jake Gauthier - Matt Gauthier (47,9)

2.       Balu Major - Fabio Sanna (44,1)

3.       Marc Pestotnik - Benjamin Edelmann (37,5)

4.       Stephan Dünkel - Philipp Krüger (36,8)

5.       Irča Kulišanová - Emma Kahle (36,4)

6.       Andrea Ludergnani - Edoardo Gargano (33,6)

7.       Konrad Patris - Michał Maciołek (29,4)

Pool B

1.       Florian Hess - Alexander Leist (48,7)

2.       James Wiseman - Tom Leitner (40,5) [video]

3.       Daniel O'Neill - Rob Fried (38,9)

4.       Antonio Piccio Cusmá - Serge Marconi (35,6)

5.       Gianluca Giglio - Mirco Zanchetta (33,0)

6.       Lukáš Lacina - Ondřej Klega (32,1)

7.       Daniel Weinbuch - Tobias Künzel (27,6)

8.       Anna Bragagnolo - Korneliusz Zagórski (24,3)

Pool C

1.       Pavel Baranyk - Marco Prati (43,3)

2.       Mehrdad Hosseinian - Randy Silvey (41,3)

3.       Emmanuele Faustini - Sascha Höhne (40,6)

4.       Jiří Weiss - Jan Zahradníček (35,7)

5.       Jan Soerensen - Thomas Nötzel (32,0)

6.       Nico Schwarz - Robert Dittrich (27,6)

7.       Jakub Sedlák - Petr Honzík (26,9)

Pool D

1.       Ryan Young - Paul Kenny (46,5) [video]

2.       Manuel Cesari - Christian Lamred (44,9)

3.       Jan Schreck - Bianca Strunz (38,8)

4.       Jakub Koštel - Jakub Hošek (37,9) [video]

5.       Dan Lustiger - Ilka Simon (37,8)

6.       David Tomiak - Nino Fabrizio (31,0)

7.       Dusowski Bartek - Korneliusz Zagórski (30,7)

8.       Dominik Raclavský - Lukáš Prokop (27,5)

 

COOP Semifinals

Pool A

1.       James Wiseman – Daniel O’Neill – Paul Kenny (44,3)

2.       Florian Hess – Alex Leist – Mehrdad Hosseinian (43,9)

3.       Matt Gauthier - Marco Prati - Jiří Weiss (38,7)

4.       Stephan Dünkel - Philipp Lenarz - Philipp Krüger (35,2)

5.       Rob Fried – Thomas Nötzel – Jan Schreck (33,5)

6.       Jakub Koštel – Pavel Baranyk – Jan Zahradníček (31,9)

7.       Dan Lustiger – Irena Kulišanová - Anna Bragagnolo (28,9)

8.       Tobias Künzel – Lukáš Lacina – Ondřej Klega (26,9)

9.       Emma Kahle - Jonathan Kriss - Daniel Weinbuch (21,8)

9.       Korneliusz Zagórski – Dominik Raclavský – Lukáš Prokop (21,8)

Pool B

1.       Tom Leitner - Fabio Sanna - Jason Salkey (44,2)

2.       Randy Silvey - Manuel Cesari - Jake Gauthier (43,2)

3.       Ryan Young - Sascha Hohne - Emmanuele Faustini (38,2)

4.       Major Balu - Freddy Finner - Christian Lamred (36,4)

5.       Marc Pestotnik - Robert Dittrich - Jan Soerensen (35,0)

6.       Jakub Hošek – Jakub Sedlák - Nico Schwarz (31,2)

7.       Andrea Ludergnani - Gianluca Giglio - Mirco Zanchetta (28,6)

8.       Fabrizio Nino - Petr Honzík – Petri Isola (25,9)

9.       Konrad Patris - Michal Maciolek - Benjamin Edelmann (22,3)

Links

 

Shortcuts

 

ORGANIZÁTOR AKCE

 

PARTNEŘI ROČNÍKU 2019

Finančně podporuje:

Patrneři:

   

  

 

   

  

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

To Top